Дистанційне навчання здійснюється за відповідним алгоритмом

Дистанційне навчання

Для повноцінного вивчення обраного курсу учень має можливість користатися не тільки безпосередньо матеріалами курсу, підготовленими викладачами і розміщеними на сайті, але і вивчати рекомендовану літературу й інші ресурси для самостійного вивчення, а також одержувати персональну консультацію безпосередньо від викладача за допомогою електронної пошти.

Розділи «Бібліотека» і «Глоссарий» пропонують поняттєво-категоріальний апарат за курсом, літературу, а також інші ресурси для самостійного вивчення.

У розділі «Тести» кожен учень виконує різні тестові завдання в рамках курсу.

Є, також, можливість одержати консультацію безпосередньо у викладача, що є розроблювачем курсу.

Під час навчання учень одержує по електронній пошті коротку анотацію, щось подібне до путівника по розділах курсу, на що потрібно звернути особливу увагу і т.д. Періодично проходить тести по вивчених розділах курсу, пише контрольні роботи. Результат перевірки контрольної роботи повертається назад разом із зауваженнями викладача.

Викладач має право не відповідати на запитання учня якщо дане питання не стосується безпосередньо досліджуваної теми. Викладач відповідає на лист слухача (e-mail) протягом 24 годин з моменту одержання.

Максимальний термін перевірки викладачем завдань і контрольних робіт – 2 тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *