Що таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання –  це комплекс освітніх послуг, що використовує традиційні педагогічні, нові інформаційні та телекомунікаційні технології, технічні засоби, що створюють умови для вибору учнями вільних освітніх дисциплін, які відповідають стандартам. Навчання відбувається завдяки спілкуванню з викладачем дистанційно та синхронно у зручний для учня час та в зручному місці..

ДН здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв’язок, відеоконференції, тощо.

Основою ДН є самостійна робота учнів, дидактично забезпечена і контрольована . В її структуру органічно входять сучасні форми і методи відбору, конструювання і відображення навчального матеріалу; елементи модульного і комп’ютерного навчання, теорії і практики керованої самостійної роботи; застосування у навчанні інформаційних технологій, телекомунікаційних мереж тощо.

Навчання ведеться за дистанційним методом через Інтернет, без виїзду до навчального закладу.

Усе що необхідно – це комп’ютер з можливістю підключення до мережі Інтернет, трохи вільного часу і безумовно бажання одержати нові знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *